TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

RESTYLANE SUBQ 2 ML

Obniżona cena!
RESTYLANE SUBQ 2 ML View larger

RESTYLANE SUBQ 2 ML

Produkt nowy

Restylane SubQ jest wypełniaczem zawierającym kwas hialuronowy, przeznaczonym do głębokich wypełnień w obrębie twarzy.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

(1 x 2 ml preparatu)

Restylane SubQ jest wypełniaczem zawierającym kwas hialuronowy, przeznaczonym do głębokich wypełnień w obrębie twarzy. Jego struktura jest dostosowana do budowy anatomicznej głębszych tkanek. SubQ dobrze się układa, a jego obecność jest trudna do odróżnienia od naturalnej tkanki. Podawany jest przy pomocy kaniuli lub igły. Restylane SubQ przywraca wypukłości twarzy charakterystyczne dla młodego wieku i utrzymuje efekty zabiegu przez okres do 24 miesięcy.

Wskazania: najczęściej stosujemy go do przywracania objętości policzków i wypełniania doliny łez. Atrakcyjną możliwością jest jednoczesne wypełnienie doliny łez oraz usunięcie cieni pod oczami. Po zabiegu policzki stają się pełniejsze i kształtne, a skóra w ich okolicy bardziej napięta i jędrna. U niektórych osób przywróceniu objętości policzków towarzyszy dodatkowo efekt spłycenia bruzd nosowo-wargowych.

SKŁAD:

  • Stabilizowany kwas hialuronowy 20mg/ml
  • Chlorowodorek lidokainy: 3 mg/m

30 innych produktów w tej samej kategorii: