TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

JUVÉDERM VOLBELLA LIDOCAINE (2 X 1 ml)

JUVÉDERM VOLBELLA LIDO 2 X 1 ML View larger

JUVÉDERM VOLBELLA LIDOCAINE (2 X 1 ml)

Produkt nowy

JUVÉDERM VOLBELLA z Lidokainą delikatnie zwiększa objętość, uszlachetnia kontury, w redukcje zmarszczek wokół delikatnej okolicy oka i jej pełna rewitalizacje. Gładka konsystencja preparatu umożliwia wygładzenie niepożądanych linii, zmarszczek i fald. Wypełniacz dedykowany specjalnie do zabiegów upiększających wygląd ust, poprawiający ich naturalną objętość i kształt.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

JUVEDERM VOLBELLA z Lidokainą  to preparat w postaci gładkiego żelu o stężeniu 15 mg kwasu hialuronowego. Produkt JUVEDERM® VOLBELLA® z Lidokainą powstał w oparciu o innowacyjna technologie VYCROSS®, która pozwala na wykorzystanie niższego stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki temu ewentualny obrzęk po zabiegu jest mniej widoczny i szybciej ustępuje. Pozwala to pacjentom na bardzo szybki powrot do codziennych zajęć.

JUVEDERM® VOLBELLA® z Lidokainą to wszechstronny wypełniacz umożliwiający m.in. redukcje zmarszczek wokół delikatnej okolicy oka i jej pełną rewitalizacje. Gładka konsystencja preparatu umożliwia wygładzenie niepożądanych linii, zmarszczek i fałd oraz przywrócenie utraconej objętości, dzięki czemu skora odzyskuje młodzieńczy wygląd. Preparat pomaga kompleksowo zaopatrzyć okolice oka poprzez wypełnienie zapadniętej okolicy podoczodołowej, kurzych łapek, zmarszczek gładzizny czoła jak tez poziomych zmarszczek czoła dając efekt odświeżenia i rozświetlenia.

JUVEDERM® VOLBELLA® zawiera również środek znieczulający - lidokainę, który  sprawia, ze zabieg jest przyjemniejszy. Pomaga w uzyskaniu naturalnego wyglądu i zapewnia dłuższy czas działania. W praktyce oznacza to, iż efekt utrzymuje sie aż do 12 miesięcy.

Opakowanie zawiera:

2 strzykawki kwasu hialuronowego (15mg/ml) z 0,3% lidokainą;4 igły 30G 1/2Preparat otrzymał laur Perły Dermatologii Estetycznej w 2016 roku w kategorii „Najlepszy preparat do rewitalizacji okolicy oka”

Perla-2016-(1).jpg

30 innych produktów w tej samej kategorii: