TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

JUVÉDERM VOLIFT LIDOCAINE (2X1ML)

JUVÉDERM VOLIFT View larger

JUVÉDERM VOLIFT LIDOCAINE (2X1ML)

Produkt nowy

Juvederm Volift z Lidokaią przeznaczony jest do zabiegów w obrębie fałd nosowo-wargowych, kości policzkowych, policzków, ust, brwi, podbródka i linii żuchwy. Sprawdza się również w rewitalizacji dłoni.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

JUVEDERM® VOLIFT® z Lidokainą opracowano, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części. Produkt ten powstał z wykorzystaniem unikalnej technologii VYCROSS®. Ma postać żelu o gładkiej konsystencji umożliwiającego uzyskanie naturalnego wyglądu i uczucia, minimalnego obrzęku i zasinień oraz dłuższego czasu utrzymywania się efektów zabiegu.

JUVEDERM® VOLIFT® z Lidokainą jest najbardziej uniwersalnym produktem z kolekcji VYCROSS®. Zabieg z jego wykorzystaniem jest minimalnie inwazyjnym zabiegiem estetycznym, charakteryzuje się krótkim okresem regeneracji po iniekcji i jedynie na krotko przerywa codzienne czynności.

JUVEDERM® VOLIFT® z Lidokainą przeznaczony jest do zabiegów w obrębie fałd nosowo-wargowych, kości policzkowych, policzków, ust, brwi,  podbródka i linii żuchwy. Zmniejsza lub wygładza linie, zmarszczki i faldy skory, nadając jej świeższy i bardziej promienny wygląd, przywraca utracona objętosc policzków i podbródka, zapewniając delikatny efekt liftingujący, pozwala przywrócić owal i objętość twarzy, pozwala zwiększyć objętość ust i zniwelować opadające kąciki ust i linie marionetki. Pomaga skorygować brwi. JUVEDERM® VOLIFT® z Lidokainą idealnie sprawdza się również w rewitalizacji dłoni dając naturalny rezultat gładkich, nawilżonych dłoni.Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów utrzymujących się nawet do 15 miesięcy.

Opakowanie zawiera:

2 strzykawki kwasu hialuronowego (17,5mg/ml) i 0,3% Lidokainą oraz 4 igły 30G 1/2

Preparat otrzymal laur Perly Dermatologii Estetycznej w 2015 roku w kategorii „Zabieg Roku 2015”


Perla-2015-(1).jpg

30 innych produktów w tej samej kategorii: