TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

Teosyal Redensity II ( 2x1ml )

Obniżona cena!
Teosyal Redensity II ( 2x1ml ) View larger

Teosyal Redensity II ( 2x1ml )

Produkt nowy

Teosyal PS Redensity II jest produktem, którego przeznaczeniem jest niwelowanie cieni pod oczami oraz korekcja delikatnej skóry w okolicach oczu.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Teosyal PS Redensity II jest produktem, którego przeznaczeniem jest niwelowanie cieni pod oczami oraz korekcja delikatnej skóry w okolicach oczu. Preparat zapewnia długotrwałe efekty potwierdzone klinicznie i został opracowany według innowacyjnej formuły 3 w 1, która jest kombinacją średnio-usieciowanego kwasu hialuronowego, kompleksu składników: aminokwasów, przeciwutleniaczy i minerałów odpowiedzialnych za odbudowę skóry, a także środka znieczulającego – lidokainy.

Redensity występuje w formie żelu, który dzięki odpowiedniemu połączeniu składników posiada niskie właściwości higroskopijne, więc wywiera minimalny nacisk na tkanki. W związku z tym ryzyko powstawania obrzęków związanych z zastosowaniem preparatu jest znikome.

Produkt zapewnia naturalne i długotrwałe efekty, skóra jest odżywiona i wygładzona, a cienie pod oczami wyrównane. Zalecane jest rozłożenie zabiegu na dwie sesje. Pierwsza miałaby być delikatną podkorekcją, a druga, wykonana w odstępie miesiąca stanowiłaby jej uzupełnienie.

Efekty utrzymują się do 12 miesięcy, jednak czas ten uzależniony jest od wielu czynników, takich jak rodzaj skóry, miejsca wykonania zabiegu oraz zastosowanej przez lekarza techniki. Opakowanie produktu zawiera dwie ampułko-strzykawki oraz sterylne ultra cienkie igły.

Skład:

Kwas hialuronowy - 15 mg

Chlorowodorek lidokainy -  3 mg

Dodatkowy* bufor fosforanowy pH 7,3 - q.s.p. 1 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: