TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

JUVEDERM VOLITE ( 2 x 1ml )

JUVEDERM VOLITE ( 2 x 1ml ) View larger

JUVEDERM VOLITE ( 2 x 1ml )

Produkt nowy

Juvéderm® Volite to preparat do iniekcji, który poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Juvéderm® Volite to preparat do iniekcji, który poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. Produkt podaje się w iniekcjach śródskórnych i można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Dodatkowo Juvéderm® Volite zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność.

Opakowanie:

2 x 1ml

Zawartość kwasu hialuronowego i Lidokainy:

12 mg/ml i 0,3%

Igły:

4 x 32G 1/2

Wskazania:

Wypełnianie powierzchownych zagłębień

Zastosowanie:

drobne zmarszczki, nawilżenie i poprawa elastyczności skóry, można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: