TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

SCULPTRA 2 FIOLKI

Obniżona cena!
SCULPTRA 2 FIOLKI View larger

SCULPTRA 2 FIOLKI

Produkt nowy

Scupltra jest implantem zawierającym kwas L-polimlekowy w formie jałowej, apirogennej zawiesiny, która jest odtwarzana z suchego, jałowego proszku przez dodanie jałowej wody do iniekcji (Farmakopea Europejska)

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Scupltra jest implantem zawierającym kwas L-polimlekowy w formie jałowej, apirogennej zawiesiny, która jest odtwarzana z suchego, jałowego proszku przez dodanie jałowej wody do iniekcji (Farmakopea Europejska). Zawiesina zawiera mikrocząsteczki kwasu L-polimlekowego – krystaliczną postać kwasu mlekowego. Kwas L-polimlekowy jest zgodnym biologicznie, ulegającym biodegradacji, syntetycznym polimerem z rodziny alfa-hydroksykwasów.

Skład preparatu SCULPTRA:

Każda fiolka zawiera:
kwas L-polimlekowy
karboksymetylocelulozę sodową
niepirogenny mannitol

Opakowanie

Preparat SCULPTRA w postaci suchego proszku jest dostarczany po sterylizacji metodą jałowej filtracji w jałowej, podłużnej fiolce ze szkła bezbarwnego z otoczonym nasadką aluminiową uszczelniającym korkiem z gumy i zdejmowanym wieczkiem. Preparat SCULTRA w postaci proszku jest odtwarzany z użyciem 5ml jałowej wody do iniekcji.

30 innych produktów w tej samej kategorii: