TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

SinclairHA Subskin ( 3 x 1ml )

PERFECTHA® SUBSKIN 3 X 1ML View larger

SinclairHA Subskin ( 3 x 1ml )

Produkt nowy

SinclairHA Subskin przeznaczony jest do wolumetrii twarzy, modelowania kości policzkowych, jarzmowych i wypełniania dużych ubytków skórnych.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

SinclairHA Subskin przeznaczony jest do wolumetrii twarzy, modelowania kości policzkowych, jarzmowych i wypełniania dużych ubytków skórnych. SinclairHA Subskin dzięki zastosowaniu nowej technologii BRID-udoskonalonych wiązań międzycząsteczkowych, sprawia, że produkt jest wysoce biokompatybilny a jednocześnie daje długo utrzymujący się efekt estetyczny. Dzięki zaawansowanej technologii otrzymujemy żel o ulepszonej strukturze molekularnej, który zapewnia wolniejszą degradację izowolemiczną o jednorodnym stopniu wchłaniania w czasie. SinclairHA Subskin jest przeznaczony dla najbardziej wymagających, chcących dokonać wyraźnej poprawy swojego wyglądu. Zabieg z użyciem produktów SinclairHA jest prosty i bezpieczny, a efekt natychmiastowy.

3 x 1ml, kaniula 21G + igła
Aplikacja podskórna i na okostną
2 000 cząsteczek żelu/ml
20 mg/ml kwasu hialuronowego

Wskazania:

  • korekta owalu twarzy
  • powiększenie policzków i podbródka
  • odmłodzenie dłoni

30 innych produktów w tej samej kategorii: