TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

PRINCESS Filler ( 1ml )

PRINCESS FILLER 1ML View larger

PRINCESS Filler ( 1ml )

Produkt nowy

PRINCESS FILLER podajemy w celu korekty umiarkowanych i znacznych zmarszczek, dolny łez i lwiej zmarszczki, blizn, zalecany również do zwiększenia objętości warg.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Princess Filler to sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz: powoduje długotrwały, ale nie permanentny efekt. Powoli rozchodzi sie w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd.

Zastosowanie :

Idealny zabieg dla tych, którzy chcą cieszyć się naturalnym, odmłodzonym wyglądem. Wygładza i wypełnia zmarszczki oraz bruzdy, likwiduje blizny. Doskonale sprawdza się przy modelowaniu i wypełnianiu ust, nadaje im pełny, zmysłowy kształt. Jest przy tym całkowicie bezpieczny.

Rozpoznanie: Umiarkowane i głębokie zmarszczki na twarzy, fałdy nosowo-wargowe, korekta ust, usuwanie blizn.

Działanie i efekty: Preparat wypełnia i wygładza zmarszczki oraz fałdy, usuwa blizny, nawilża i poprawia strukturę skóry. Pozwala uzyskać naturalnie wypełnione usta, ozmysłowym zarysie. Zabieg z Princess Filler gwarantuje długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

Pojemność:

1ml

Skład:

czysty kwas hialuronowy (23 mg/ml )

Polecamy również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: