TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

STYLAGE Special Lips ( 1ml )

Obniżona cena!
STYLAGE SPECIAL LIPS View larger

STYLAGE Special Lips ( 1ml )

Produkt nowy

STYLAGE Special Lips jest to preparat pozwalający na zwiększenie objętości ust, odtworzenie konturu oraz korekcję ich dysproporcji.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Stworzony specjalnie z myślą o korekcjach ust STYLAGE Special Lips jest idealnym produktem dla najbardziej wymagających pacjentów. Preparat pozwala na zwiększenie objętości ust, odtworzenie konturu oraz korekcję ich dysproporcji.

Odpowiednio elastyczna formuła i łatwość modelowania produktu ułatwiają jego rozmieszczenie oraz uzyskanie zmysłowego i harmonijnego efektu. Preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Zalety STYLAGE Special Lips:


Produkt specjalnego przeznaczenia do stosowania w każdym ze wskazań związanych z procesem starzenia się ust, takich jak modelowanie konturu ust, zwiększenie objętości warg, korekta rynienki podnosowej (w celu uwypuklenia „łuku Kupidyna”) oraz nawilżenie czerwieni wargowej.

Odpowiednio elastyczna formuła i łatwość modelowania produktu ułatwiają jego rozmieszczenie oraz uzyskanie zmysłowego i harmonijnego efektu.


Wskazania:

  • Zwiększenie objętości ust;
  • Uwydatnienie i korekta konturów ust;
  • Korekta nieproporcjonalnych rozmiarów górnej lub dolnej wargi; 
  • Przywracanie nawilżenia czerwieni wargowej;

Opakowanie zawiera:

1 x 1ml kwasu hialuronowego (18,5mg/ml) oraz 2 igły 30G 1/2"

Polecamy również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: