TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

EMERVEL DEEP 1ML

Obniżona cena!
EMERVEL DEEP 1ML View larger

EMERVEL DEEP 1ML

Produkt nowy

Emervel Deep to wypełniacz przeznaczony do głębokich fałd nosowo-wargowych oraz do linii marionetek.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Emervel Deep to wypełniacz przeznaczony do głębokich fałd nosowo-wargowych oraz do linii marionetek.
Preparat pozwala na zwiększanie objętości skóry właściwej przez okres od 6 do 9 miesięcy. Proces korekcji trwa przez cały czas wchłaniania się preparatu, które jest kontrolowane dzięki usieciowaniu kwasu hialuronowego za pomocą czynnika BDDE. Dodatek 0,3% lidokainy zapewnia maksymalny komfort dla pacjenta w trakcie leczenia.
Pojemność: 1ml
Emervel to linia wypełniaczy firmy Galderma, opartych na usieciowanym kwasie hialuronowym.
Galderma, firma farmaceutyczna o globalnym zasięgu, wprowadziła na rynek produkty Emervel, pełną linię dziewięciu naukowo zaawansowanych i klinicznie sprawdzonych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Wskazane w leczeniu zmarszczek na twarzy, do korekty konturu twarzy i utraty objętości.
Produkty linii Emervel posiadają również znak CE 0459 dla wyrobów medycznych.
Produkty Emervel zostały opracowane w innowacyjnej technologii produkcyjnej, zwanej Optimal Balance Technology,  zapewniającej optymalną konsystencję żelu wypełniaczy. W związku z tym wypełniacze Emervel całkowicie integrują się z odpowiednią warstwą skóry, zapewniając bardzo dobrą tolerancję i długotrwałe wyniki estetyczne, co wykazano w badaniach klinicznych.
Emervel należy do wybranej grupy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, których ocena oparta jest na danych uzyskanych z prawidłowo opracowanych badań klinicznych.
Są one również dostępne z powszechnie stosowanym lekiem miejscowo znieczulającym, lidokainą.  Lidokaina to łagodny lek znieczulający, który sprawia, że zabiegi są bardziej komfortowe dla pacjenta. Większość osób ocenia zabiegi z Emervelem jako stosunkowo niebolesne.
Wprowadzone na rynek w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Brazylii i Argentynie.
Wszystkie wypełniacze Emervel dostarczane są w postaci opatentowanej ampułkostrzykawki. Są one ergonomicznie zaprojektowane w celu zapewnienia precyzji i zwiększenia komfortu zarówno dla osoby wykonującej zabieg jak i dla pacjenta. Jałowa strzykawka zapakowana jest w blister zawierający dwie igły, dla wygody osoby wykonującej zabieg.

30 innych produktów w tej samej kategorii: