TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

EMERVEL LIPS 1ML

Obniżona cena!
EMERVEL LIPS 1ML View larger

EMERVEL LIPS 1ML

Produkt nowy

Za pomocą preparatu można korygować całą okolicę ust poprzez zwiększenie objętości czerwieni wargowej, modelowanie konturu ust, wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust, uniesienie kącików ust. Emervel Lips pozwala na zwiększanie objętości skóry właściwej przez okres od 6 do 9 miesięcy.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Emervel Lips jest żelem polimerowym składającym się z usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego o stężeniu 20mg/ml. Za pomocą preparatu można korygować całą okolicę ust poprzez zwiększenie objętości czerwieni wargowej, modelowanie konturu ust, wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust, uniesienie kącików ust. Emervel Lips pozwala na zwiększanie objętości skóry właściwej przez okres od 6 do 9 miesięcy. Proces korekcji trwa przez cały czas wchłaniania się preparatu, które jest kontrolowane dzięki usieciowaniu kwasu hialuronowego za pomocą czynnika BDDE.
Pojemność: 1 ml
Emervel to linia wypełniaczy firmy Galderma, opartych na usieciowanym kwasie hialuronowym.
Galderma, firma farmaceutyczna o globalnym zasięgu, wprowadziła na rynek produkty Emervel, pełną linię dziewięciu naukowo zaawansowanych i klinicznie sprawdzonych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Wskazane w leczeniu zmarszczek na twarzy, do korekty konturu twarzy i utraty objętości.
Produkty linii Emervel posiadają również znak CE 0459 dla wyrobów medycznych.
Produkty Emervel zostały opracowane w innowacyjnej technologii produkcyjnej, zwanej Optimal Balance Technology,  zapewniającej optymalną konsystencję żelu wypełniaczy. W związku z tym wypełniacze Emervel całkowicie integrują się z odpowiednią warstwą skóry, zapewniając bardzo dobrą tolerancję i długotrwałe wyniki estetyczne, co wykazano w badaniach klinicznych.
Emervel należy do wybranej grupy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, których ocena oparta jest na danych uzyskanych z prawidłowo opracowanych badań klinicznych.
Są one również dostępne z powszechnie stosowanym lekiem miejscowo znieczulającym, lidokainą.  Lidokaina to łagodny lek znieczulający, który sprawia, że zabiegi są bardziej komfortowe dla pacjenta. Większość osób ocenia zabiegi z Emervelem jako stosunkowo niebolesne.
Wprowadzone na rynek w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Brazylii i Argentynie.
Wszystkie wypełniacze Emervel dostarczane są w postaci opatentowanej ampułkostrzykawki. Są one ergonomicznie zaprojektowane w celu zapewnienia precyzji i zwiększenia komfortu zarówno dla osoby wykonującej zabieg jak i dla pacjenta. Jałowa strzykawka zapakowana jest w blister zawierający dwie igły, dla wygody osoby wykonującej zabieg.

30 innych produktów w tej samej kategorii: