TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

HAFILLER DERM PLUS

HAFILLER DERM PLUS View larger

HAFILLER DERM PLUS

Produkt nowy

Zastosowanie:
duże głębokie zmarszczki i bruzdy, zmarszczki szyi, rąk i klatki piersiowej.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Zastosowanie:
duże głębokie zmarszczki i bruzdy, zmarszczki szyi, rąk i klatki piersiowej.

Stężenie:
20mg/ml sieciowanego kwasu hialuronowego

Przybliżona liczba cząsteczek żelu na 1ml:
5 000

Wielkość cząsteczek (mm) :
0.5-1.25

Miejsce wstrzyknięcia:
Głębsze warstwy skóry właściwej

Pojemność ampułkostrzykawki:
1,5ml

Czas utrzymania się efektu:
9-24 miesięcy

HAFILLER® jest stabilizowanym usieciowanym żelem kwasu hialuronowego. Wysokooczyszczony, nie wywołuje podrażnień ani alergii. Preparat o gęstej, żelowej konsystencji, pozyskiwany w procesie biofermentacji, usieciowany za pomącą BDDE co zapewnia jednorodność cząsteczek żelu. HAFILLER® jest nie permanentnym biodegradowalnym preparatem zapewniającym naturalne piękno oraz bezpieczny i skuteczny efekt bez hamowania mimiki.

Producentem preparatów HAFILLER® jest firma Hangzhou Gallop Biological Products Co., Ltd. Firma specjalizuje się w produkcji kwasu hialuronowego do stosowania w takich dziedzinach jak: dermatologia, okulistyka, ginekologia, urologia i ortopedia. Przedsiębiorstwo prężnie działa na rynku produkcji kwasu hialuronowego od blisko 20 lat i jest znane z nowoczesnych rozwiązań. Kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, naukowców, profesorów, którzy stale podnoszą swoje osiągnięcia w dziedzinie produkcji kwasu hialuronowego i oferują innowacyjne produkty dla medycyny estetycznej.

Preparaty HAFILLER® dla chirurgii plastycznej zostały zaprezentowane na rynku medycyny estetycznej ponad 6 lat temu. Mają najwyższy poziom bezpieczeństwa, wydajności, długotrwałego efektu i jakości. Dystrybucja preparatów odbywa się na terenie Rosji, w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, a także we Francji, Włoszech, Norwegii, Holandii, Syrii, Iranie, Chile, Kolumbii, Hiszpanii, Brazylii, Korei, Panamie, a obecnie również w Polsce.

Preparat charakteryzują się bardzo wysoką czystością – ilość endotoksyn w preparatach HAFILLER® wynosi zawsze mniej niż 0,25 EU / mg. Według Farmakopei Europejskiej ilość endotoksyn w produktach medycznych powinna być poniżej 12,5 EU / mg. Każda partia preparatów HAFILLER® wychodzących z produkcji jest oznaczana indywidualnym numerem LOT a następnie jest testowana między innymi na zawartość endotoksyn i certyfikowana. W każdym certyfikacie podane są wyniki ponad 10 różnych testów. Każda partia (LOT) preparatów musi posiadać własny, indywidualny certyfikat zgodności z normami zanim trafi do sprzedaży.

HAFILLER® niweluje fałdy i zmarszczki skóry twarzy, powoduje odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, jak i pozostałych części ciała. Znakomicie sprawdza się przy skórze wysuszonej, zmęczonej z widocznymi brakami elastyczności, o niejednolitym kolorycie i widocznie zmniejszonej gęstości skóry (wiotkości).

Przeciwwskazania do stosowania preparatów HAFILLER ®:
– ciąża i okres laktacji,
– obecność chorób autoimmunologicznych oraz w immunoterapii, np. łuszczycy,
– zakażenia skóry (opryszczka, trądzik, zapalenie skóry),
– zaburzenie krzepnięcia krwi,
– skłonność do blizn,
– reakcje anafilaktyczne w karcie medycznej pacjenta,
– obecność stałego wypełniacza w miejscu wstrzyknięcia żelu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: