TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

HAFILLER Derm Deep (2 ml)

HAFILLER DERM DEEP 2 ML View larger

HAFILLER Derm Deep (2 ml)

Produkt nowy

Sprawdza się w korekcji wąskich lub asymetrycznych ust, a także w wypełnianiu bruzd, podkreślaniu konturów twarzy.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

HAFILLER® to medyczny, usieciowany żel kwasu hialuronowego, który jest jednym z wypełniaczy tkanek miękkich. HAFILLER® to wachlarz pięciu rodzajów produktów: Fine Lines, Derm, Derm Deep, Derm Plus oraz Sub Skin.Proces sieciowania BDDE zapewnia stabilizację żelu.

TECHNOLOGIA SAX-HA jest nową technologią wiązań krzyżowych, która pozwala na silne działanie samoasocjacyjne syntetycznego hydrożelu z cząsteczkami hydrofobowymi na łańcuchach polimeru – odbywa się to przez silną asocjację hydrofobową. Asocjacja ta jest dynamiczna. Podany żel ma tendencję pozostania w miejscu i skupienia się w całość tak, aby utrzymać kształt i zmniejszyć przemieszczanie się żelu in vivo.

Wielkość implantacji może być utrzymywana przez okres od 6 do 18 miesięcy. Pacjenci są zadowoleni z dobrych i skutecznych rezultatów pozabiegowych.

Pojemność: 2ml


Przybliżona liczba cząsteczek żelu na ml: 10 000


Wielkość cząsteczek (μM.): 0.28-0.5


Wskazania do stosowania i pola aplikacji: głębsze zmarszczki i bruzdy twarzy – bruzdy nosowo-wargowe, wypełnienie ust, podkreślenie konturów policzków


Miejsce podania: HAFILLER® Derm Deep jest wstrzykiwany w głębsze warstwy skóry właściwej. Igła: 27G


Czas utrzymywania się efektu: 10 -12 miesięcy

30 innych produktów w tej samej kategorii: