TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

Restylane Refyne (1ml)

Restylane Refyne (1ml)

Produkt nowy

RESTYLANE Refyne wypełnia drobne i głębsze zmarszczki oraz nadaje skórze subtelny wygląd.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Restylane Refyne dawniej Emervel Classic to usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, jest to żel polimerowy, jednofazowy, izotoniczny, sterylny, niepirogenny, biowchłanialny i przejrzysty. Zabieg z użyciem Restylane Refyne pozwala odzyskać utraconą objętość tkanek, jest stosowany jako iniekcja do środkowej warstwy skóry właściwej w celu zniwelowania zmarszczek od średnich po głębokie. Jego wysoka elastyczność powoduje, że idealnie sprawdza się przy modelowaniu twarzy (kości policzkowe, powiększanie objętości ust). Zapewnia długotrwały efekt; od 6 do 9 miesięcy, a nawet do roku.

Wskazania:

  • linie marionetki

  • nadanie objetosci skóry

  • wypełnienie doliny łez

  • poziome zmarszczki czoła

  • fałdy nosowo-wargowe

  • zmarszczki gładziny czoła

Skład:

kwas hialuronowy o stężeniu 20 mg/ml w buforowym roztworze fizjologicznym. Preparat zawiera również lidokainę 0,3%.

Opakowanie zawiera:

1 strzykawkę o pojemności 1 ml oraz dwie sterylne jednorazowe igły 30G1/2.

Produkowana w Szwecji linia Restylane i Restylane Skinboosters to najwyższej jakości produkty przeznaczone do wypełniania zmarszczek i rewitalizacji skóry. Wszystkie produkty Restylane zawierają stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego produkowany zgodnie z opatentowaną technologią NASHA™.

Polecamy również:

2 innych produktów w tej samej kategorii: