TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

Nici liftingujące 18G/19G

Nici liftingująca 18G/19G View larger

Nici liftingujące 18G/19G

Produkt nowy

Nić liftingująca 18G/19G

Nić do liftingu, wolumetrii twarzy. Rewolucyjnym rozwiązaniem stworzonym do implementacji nici haczykowych PDO jest kaniula łódeczkowata. Kaniula łódeczkowata dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu konstrukcji kaniuli oraz zaokrąglonej końcówce, znacząco minimalizuje traumatyczność zabiegu w porównaniu do kaniul powszechnie do tej pory stosowanych

More details

share

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Największą zaletą tego produktu jest to, że nić jest w całości ukryta w kaniuli. Umożliwia to swobodne manewrowanie kaniulą w tkankach, oraz bezproblemowe jej wysunięcie i ponowne wprowadzenie w przypadku wcześniejszej niewłaściwej implementacji.  

Specyfikacja kaniuli łódeczkowatej 18G NewU

*) Najgrubsza i najmocniejsza nić haczykowa (USP 2).

*) Nić całkowicie schowana w kaniuli - co pozwala na bezpieczne wycofanie kaniuli i ponowne jej wprowadzenie w strukturę tkanki.

*) Zaokrąglony koniec kaniuli zmniejsza traumatyzację tkanek podczas zabiegu, co poprawia jego komfort.

*) Sekwencja haczyków wokół nici w wymiarze 360°.

*) Mocne zakotwiczenie nici w tkankach.

*) Trwałe podtrzymywanie tkanek w określonym położeniu.

*) Nadbudowanie nowych włókien w trwałą strukturę, która zapobiega nawrotowi do stanu sprzed zabiegu a także po całkowitej degradacji nici w skórze.

Nić liftingująca NewU 18G dzięki zastosowaniu łódeczkowatej kaniuli oraz USP2 nici, nie ma sobie równych wśród nici przeznaczonych do liftingu i wolumetrii. Analogicznym produktem do kaniuli 18G jest kaniula 19G. Sprawdza się ona doskonale w partiach, gdzie tkanka podskórna jest cieńsza, a skóra delikatniejsza.

Wskazania: nić dedykowana do wykonywania zabiegów typu: lifting, wolumetria, konturowa

30 innych produktów w tej samej kategorii: