TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

GENESIS COG THREAD 4D – 2 SZT

Obniżona cena!
GENESIS COG THREAD 4D – 2 SZT View larger

GENESIS COG THREAD 4D – 2 SZT

Produkt nowy

Wskazana do zabiegów podnoszenia i liftingowania opadających tkanek. Doskonale sprawdza się w zabiegach wyszczuplania i konturowania twarzy i ciała. Polecana dla pacjentów oczekujących spektakularnych i trwałych efektów przy zachowaniu naturalności.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Nici PDO Genesis – młodość w zasięgu ręki

Genesis Cog 4D

Nić Genesis Cog 4D  wyróżnia się haczykami na całej długości tworzącymi system precyzyjnych przeciwstawnych haczyków w umiejscowionych wokół nici (rys.) Podczas wprowadzania nici haczyki pozostają zamknięte, co pozwala na swobodne i bezbolesne wykonanie zabiegu. Po wyjęciu igły haczyki automatycznie otwierają się i przytrzymują tkankę w zaplanowanym miejscu. Dzięki temu z łatwością można podnieść policzki, skórę na linii żuchwy oraz wygładzić bruzdy nosowo-wargowe. Zastosowanie nici Genesis Cog 4D zapobiega ponownemu opadaniu tkanek. Ponadto nici silnie stymulują odbudowę włókien kolagenowych dzięki czemu tkanki zyskują gęstość i jędrność.

Wskazana do zabiegów podnoszenia i liftingowania opadających tkanek. Doskonale sprawdza się w zabiegach wyszczuplania i konturowania twarzy i ciała. Polecana dla pacjentów oczekujących spektakularnych i trwałych efektów przy zachowaniu naturalności.

 

Nici Genesis pozwalają na wykonanie bezoperacyjnego liftingu twarzy i zabiegów konturowania twarzy i ciała oraz wygładzania zmarszczek, a także dają wyraźny i trwały efekt odmłodzenia skóry. Dzieje się tak, ponieważ nici Genesis stymulują syntezę kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za gęstość i sprężystość skóry. Po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się stopniowy proces poprawy jakości skóry, którego efekty utrzymują się nawet do kilku lat!

Zastosowanie liftingujących nici Genesis dają tak spektakularne efekty , że są je porównywane z zabiegami chirurgii plastycznej. Przy czym zabieg z użyciem nici Genesis jest jednym z najmniej bolesnych i inwazyjnych, oraz praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Nici Genesis są wykonane z polidioksanonu (PDO) – wykazującego pełną zgodność tkankową  i  będącego całkowicie wchłanianego przez skórę. Zastosowane do produkcji nici włókno stosowane dotychczas w kardiochirurgii minimalizuje ryzyko alergii i powikłań –  dlatego są chętnie stosowane w zabiegach medycyny estetycznej.

  1. Działanie nici PDO GENESIS

 

Lifting i wygładzenie zmarszczek „od ręki”

Pierwsze efekty zastosowania nici Genesis są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu:

  • Lifting i konturowanie– efekty porównywalne z osiąganymi dzięki zabiegom chirurgii plastycznej.
  • Wygładzanie zmarszczek – efekty podobne do zastosowania toksyny botulinowej

Odmłodzenie, rewitalizacja i poprawa jakości skóry

W ciągu kolejnych tygodni po wykonaniu zabiegu, dzięki stymulowaniu mechanizmów regeneracji skóry przez nici Genesis, rozpoczyna się proces jej stopniowej rewitalizacji. Zostaje pobudzona odnowa włókien kolagenowych a ich ilość wyraźnie się zwiększa. W ciągu dwóch miesięcy po zabiegu następuje wyraźne ujędrnienie, zwiększenie gęstości skóry. Skóra jest wyraźnie młodsza, bardziej jędrna i zwarta. Poprawie ulega także koloryt skóry.

Efekt rewitalizacji utrzymuje się przez wiele miesięcy i jest widoczny nawet po całkowitym rozpuszczeniu nici.

  1. Bezpieczeństwo i jakość nici Genesis

 

Nici Genesis są wyrobem medycznym klasy 4, posiadają certyfikat najwyższego bezpieczeństwa wydany przez KFDA oraz certyfikat CE dopuszczający stosowanie w Unii Europejskiej.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości polidioksanonu (PDO) oraz restrykcyjnych procedur stosowanych w produkcji komponentów dla kardiochirurgii nici Genesis spełniają najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa.

Igły stosowane do aplikacji nici Genesis dzięki procesowi wielokrotnego polerowania i pokryciu ich silikonem, są bardzo ostre i niezwykle łatwe do wprowadzenia w tkankę. Istotnie zmniejsza to bolesność, oraz czas wykonywania zabiegu, zarazem poprawiając komfortowe aplikacji zarówno dla osoby wykonującej zabieg i pacjenta.

Nici Genesis można stosować w obszarach gdzie ograniczone jest stosowanie toksyny botulinowej i wypełniaczy np. do niwelowania zmarszczek na dolnej powiece, gładziźnie czołowej i szyi.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: