TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

HAFILLER AQUA 20 (1,5ml)

HAFILLER AQUA 20 View larger

HAFILLER AQUA 20 (1,5ml)

Produkt nowy

Głównym zadaniem Hafiller Aqua 20 jest nawilżenie skóry, jej odświeżenie, poprawa elastyczności oraz zwiększenie napięcia. Przeznaczony dla skóry z pierwszymi objawami utraty jędrności.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej. Dobór odpowiedniego stężenia HAFILLER®Aqua uzależniony jest od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz od oczekiwań względem zabiegu. Ilość zabiegów zależna jest od kondycji skóry, właściwego doboru stężenia preparatu oraz indywidualnych reakcji na zastosowanie preparatu.

HAFILLER®Aqua może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie.

HAFILLER®Aqua jest całkowicie wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu niesieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.

HAFILLER®Aqua profilaktycznie można zacząć stosować już od 25 roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych jak również skór starszych, mocno zniszczonych.

Opakowanie zawiera:

HAFILLER®Aqua 20 20mg/ml 1,5ml roztworu hialuronianu sodu oraz dwie sterylne jednorazowe igły do mezoterapii (30Gx4mm).

Polecamy również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: