TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

HAFILLER AQUA 25 (1,5ml)

HAFILLER AQUA 25 View larger

HAFILLER AQUA 25 (1,5ml)

Produkt nowy

Dzięki zastosowaniu HAFILLER®Aqua uzyskuje się efekt głębokiego nawilżenia, napięcia, zwiększenia gęstości skóry, ujędrnienia, wyraźnego spłycenia zmarszczek. Przeznaczony dla skóry z widocznymi oznakami zwiotczenia.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej. Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym. Producent – firma Gallop, od blisko 20 lat zajmuje się wytwarzaniem kwasu hialuronowego do celów medycznych – do chirurgii oka oraz do ortopedii (do wstrzykiwań w staw kolanowy). Od 1995 roku użyto ponad 2 miliony ampułkostrzykawek z kwasem hialuronowym firmy Gallop na całym świecie.

HAFILLER®Aqua ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości. Przyczynia się do odbudowy uszkodzonego naskórka, mocno nawilża, wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry, zwiększa jej gęstość, daje efekt wygładzenia mocno widocznych zmarszczek.

HAFILLER®Aqua może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie.

HAFILLER®Aqua jest całkowicie wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu niesieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.Profilaktycznie można zacząć stosować już od 25 roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych jak również skór starszych, mocno zniszczonych.

Dobór odpowiedniego stężenia HAFILLER®Aqua uzależniony jest od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz od oczekiwań względem zabiegu. Ilość zabiegów zależna jest od kondycji skóry, właściwego doboru stężenia preparatu oraz indywidualnych reakcji na zastosowanie preparatu.

Opakowanie zawiera:

HAFILLER®Aqua 25 hialuronian sodu o stężeniu 2.5% – 25mg/ml 1,5ml oraz dwie sterylne jednorazowe igły do mezoterapii (30Gx4mm).

Polecamy również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: