TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

HAFILLER AQUA 30 (1,5ml)

HAFILLER AQUA 30 View larger

HAFILLER AQUA 30 (1,5ml)

Produkt nowy

 HAFILLER®Aqua 30 wypełnia mocno widoczne zmarszczki, głęboko nawilża i napina skórę. Przywraca jej jędrność. Przeznaczony dla skóry dojrzałej z wyraźnym spadkiem nawilżenia oraz z licznymi zmarszczkami.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej. Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym. Producent – firma Gallop, od blisko 20 lat zajmuje się wytwarzaniem kwasu hialuronowego do celów medycznych – do chirurgii oka oraz do ortopedii (do wstrzykiwań w staw kolanowy).

HAFILLER®Aqua ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości. Przyczynia się do odbudowy uszkodzonego naskórka, nawilża, wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry. Redukuje mocno widoczne zmarszczki.

Dobór odpowiedniego stężenia HAFILLER®Aqua uzależniony jest od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz od oczekiwań względem zabiegu. Ilość zabiegów zależna jest od kondycji skóry, właściwego doboru stężenia preparatu oraz indywidualnych reakcji na zastosowanie preparatu.

HAFILLER®Aqua może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie.

HAFILLER®Aqua jest całkowicie wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu niesieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.

Opakowanie zawiera:

HAFILLER®Aqua 30 hialuronian sodu 30mg/ml 1,5ml  oraz dwie sterylne jednorazowe igły do mezoterapii (30Gx4mm).

Polecamy również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: