TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

HAFILLER AQUA 30

HAFILLER AQUA 30 View larger

HAFILLER AQUA 30

Produkt nowy

Dzięki zastosowaniu HAFILLER®Aqua uzyskuje się efekt głębokiego nawilżenia, napięcia, zwiększenia gęstości skóry, ujędrnienia, wyraźnego spłycenia zmarszczek.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej. Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym. Producent – firma Gallop, od blisko 20 lat zajmuje się wytwarzaniem kwasu hialuronowego do celów medycznych – do chirurgii oka oraz do ortopedii (do wstrzykiwań w staw kolanowy). Od 1995 roku użyto ponad 2 miliony ampułkostrzykawek z kwasem hialuronowym firmy Gallop na całym świecie.

HAFILLER®Aqua ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości. Przyczynia się do odbudowy uszkodzonego naskórka, nawilża, wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry. Redukuje zmarszczki.

HAFILLER®Aqua 30 (30mg/ml)

HAFILLER®Aqua 30 wypełnia mocno widoczne zmarszczki, głęboko nawilża i napina skórę. Przywraca jej jędrność.

Każde opakowanie zawiera sterylną jednorazową strzykawkę z roztworem hialuronianu sodu w sterylnym blistrze oraz dwie sterylne jednorazowe igły do mezoterapii (30Gx4mm).

Dobór odpowiedniego stężenia HAFILLER®Aqua uzależniony jest od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz od oczekiwań względem zabiegu. Ilość zabiegów zależna jest od kondycji skóry, właściwego doboru stężenia preparatu oraz indywidualnych reakcji na zastosowanie preparatu.

Efekt, który chcemy uzyskać jest również zależny od techniki podawania preparatu. Standardowo w mezoterapii wykorzystuje się technikę nappage, metodę mikropęcherzyków tzw „na grudkę” oraz metodę depozytów. Z uwagi na wysoką gęstość produktów nie zalecamy podawania preparatu HAFILLER®Aqua metodą nappage, ponieważ większość produktu pozostanie na powierzchni skóry nie spełniając swej roli.
Podanie preparatów metodą mikropęcherzyków – zwłaszcza w okolicach oczu – oraz metodą depozytową będzie najwłaściwsze by wykorzystać w pełni żelowe właściwości produktu Hafiller Aqua.

HAFILLER®Aqua może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie.

HAFILLER®Aqua jest całkowicie wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu niesieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.

HAFILLER®Aqua profilaktycznie można zacząć stosować już od 25 roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych jak również skór starszych, mocno zniszczonych.

Dzięki zastosowaniu HAFILLER®Aqua uzyskuje się efekt głębokiego nawilżenia, napięcia, zwiększenia gęstości skóry, ujędrnienia, wyraźnego spłycenia zmarszczek. W przypadku zastosowania serii zabiegów – ok. 4 – 5 zabiegów – efekty te utrzymują się około 6 miesięcy.
Zalecane są zabiegi przypominające – 1 zabieg w miesiącu – które pomagają wydłużyć ten czas.

Produkt może być wstrzykiwany tylko przez wykwalifikowane i upoważnione do tego osoby zgodnie z krajowymi przepisami.

30 innych produktów w tej samej kategorii: