TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

PRINCESS Rich ( 1ml )

PRINCESS RICH 1ML View larger

PRINCESS Rich ( 1ml )

Produkt nowy

PRINCESS RICH jest to preparat stworzony do iniekcji do naskórka lub głębszych warstw skóry, działa również jako wypełniacz małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Princess Rich to nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii. Głęboko nawilża i odżywia skórę, pozwalając zachować jej naturalną młodość, napięcie i elastyczność. Jest idealnym preparatem stworzonym do iniekcji do naskórka lub głębszych warstw skóry, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki wokół ust oraz doskonale poprawia gęstość skóry.

Zawarty w preparacie glicerol o właściwościach stabilizujących i antyseptycznych zapewnia sześciokrotnie większą moc nawilżenia, przez co efekty mezoterapii wykorzystującej Princess Rich utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku innych produktów. Skóra przez długi czas zachowuje elastyczność, napięcie i blask.

Opakowanie zawiera:

18 mg/ml kwasu hialuronowego i 20 mg/ml gliceryny

Zastosowanie:

  • wypełnianie płytkich zmarszczek
  • zagęszczenie gęstości skóry
  • głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

30 innych produktów w tej samej kategorii: