TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

ENDOCARE AMPUŁKI PRZECIWZMARSZCZKOWO – REGENERUJĄCE 7 X 1 ML

ENDOCARE AMPUŁKI PRZECIWZMARSZCZKOWO – REGENERUJĄCE 7 X 1 ML View larger

ENDOCARE AMPUŁKI PRZECIWZMARSZCZKOWO – REGENERUJĄCE 7 X 1 ML

Produkt nowy

Zmarszczki; dla każdego rodzaju skóry; skóra pozbawiona kolorytu.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Skoncentrowana formuła o działaniu przeciwzmarszczkowo – regenerującym zawarta w 7 ampułkach o pojemności 1 ml każda. Bardzo wysoki indeks kompleksu SCA (40%) zapewnia efekt intensywnej naprawy, regeneracji i silnego działania przeciwzmarszczkowego. Natychmiastowe rezultaty to efekt połączenia 40% kompleksu SCA (wyciąg ze śluzu ślimaka) oraz silnej substancji nawilżającej Hygroplex HHP (efekt natychmiastowy). Długotrwałe właściwości nawilżające wzmacnia obecność Pentavitine, którego efektywność wynika z unikalnego mechanizmu wiązania się z keratyną w skórze. Właściwości antyoksydacyjne oprócz kompleksu SCA  dopełnia obecność Witaminy C i E.

WSKAZANIA: Zmarszczki; dla każdego rodzaju skóry; skóra pozbawiona kolorytu.

INNOWACJA: Skoncentrowana formuła z innowacyjnym kompleksem SCA o wysokim indeksie, kompozycja silnych substancji nawilżających oraz witamin, zapewnia szybki efekt przeciwzmarszczkowy oraz regenerację skóry; do stosowania również po zabiegach dermokosmetycznych.

EFEKT: Widoczna redukcja ilości i głębokości zmarszczek. Skóra rozświetlona, równomierny koloryt.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć ampułką, aby płyn nie pozostał w szyjce. Ułamać szyjkę ampułki przy pomocy plastikowej nakładki. Nanieść żądaną ilość produktu na wewnętrzną stronę dłoni, nakładać wmasowując preparat palcem na poszczególne partie twarzy i szyi, zużyć w ciągu 24 h.

Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną powierzchnię twarzy i szyi.

Dla uzyskania natychmiastowego efektu rozświetlenia skóry, nakładać pod make-up.

Dla uzyskania szybkiego efektu przeciwzmarszczkowego nakładać jedną ampułkę na noc.

9 innych produktów w tej samej kategorii: