TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

ENDOCARE GELCREAM KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY DLA SKÓRY TŁUSTEJ 30 ML

ENDOCARE GELCREAM KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY DLA SKÓRY TŁUSTEJ 30 ML View larger

ENDOCARE GELCREAM KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY DLA SKÓRY TŁUSTEJ 30 ML

Produkt nowy

Lekki, beztłuszczowy krem wykazujący silne działanie regenerujące i antyoksydacyjne. Zmniejsza widoczne oznaki starzenia się skóry dzięki indeksowi SCA 4%.SCA to najskuteczniejsza i najsilniejsza substancja pochodzenia naturalnego (wyciąg ze śluzu ślimaka), gwarantująca najwyższy poziom regeneracji skóry. 

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Lekki, beztłuszczowy krem wykazujący silne działanie regenerujące i antyoksydacyjne. Zmniejsza widoczne oznaki starzenia się skóry dzięki indeksowi SCA 4%. SCA to najskuteczniejsza i najsilniejsza substancja pochodzenia naturalnego (wyciąg ze śluzu ślimaka), gwarantująca najwyższy poziom regeneracji skóry. Krem dzięki silikonowej formule zawieszonej w celulozowym żelu, idealnie daje się rozprowadzić i szybko się wchłania. Idealny pod makijaż, szczególnie dla skóry tłustej i mieszanej. Wysoki poziom nawilżenia dzięki substancjom nawilżającym (Hygroplex HHP, Pentavitine) wpływa na poprawę miękkości i gładkości skóry, redukuje zaczerwienienia i suchość skóry. Idealny po zabiegach dermokosmetycznych.

WSKAZANIA: Pierwsze oznaki starzenia się skóry; skóra tłusta i mieszana, wymagająca regeneracji.

INNOWACJA: Lekka, beztłuszczowa formuła (nietłusta, nieklejąca konsystencja) o właściwościach przeciwzmarszczkowych, przywraca skórze jędrność i elastyczność.

EFEKT: Zmarszczki wygładzone. Skóra nawilżona, bez efektu świecenia.

SPOSÓB UŻYCIA: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną powierzchnię twarzy. Idealny pod make-up.

9 innych produktów w tej samej kategorii: