TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

ENDOCARE TENSAGE AMPUŁKI SILNIE LIFTINGUJĄCO – REGENERUJĄCE 10 X 2 ML

ENDOCARE TENSAGE AMPUŁKI SILNIE LIFTINGUJĄCO – REGENERUJĄCE 10 X 2 ML View larger

ENDOCARE TENSAGE AMPUŁKI SILNIE LIFTINGUJĄCO – REGENERUJĄCE 10 X 2 ML

Produkt nowy

Głębokie zmarszczki, opadający owal twarzy, zmiany pigmentacyjne.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Skoncentrowana formuła regenerująco – liftingująca o konsystencji żelu (najwyższa koncentracja indeksu SCA 50%) wzbogacona o substancje rozjaśniające i nawilżające. Redukcję zmarszczek o 32% w ciągu 28 dni gwarantuje połączenie SCA z kompleksem Tensderm® (połączenie zhydrolizowanych peptydów sojowych oraz wapnia wykazujące wpływ na powstawanie fibroblastów, poprawę elastyczności i jędrności skóry) i Hexapeptides. Efekt rozjaśnienia skóry (m.in. przebarwienia posłoneczne, plamy starcze) zapewnia obecność inhibitora melanogenezy (Albatin), peptydu pochodzenia naturalnego (Alistin) i chelatu miedzi z żelazem (Natrlquest – inhibitor tyrozynazy). Dodatkowo formułę wzbogaca kompleks Hydrosystem o silnych właściwościach nawilżających.

WSKAZANIA: Głębokie zmarszczki, opadający owal twarzy, zmiany pigmentacyjne.

INNOWACJA: Wysoce skoncentrowana formuła z innowacyjnym kompleksem SCA o najwyższym indeksie 50% (wyciąg ze śluzu ślimaka), wzbogacona o substancje rozjaśniające i nawilżające skórę, zapewnia spektakularny efekt przeciwzmarszczkowo – liftingujący oraz skuteczną regenerację w najgłębszych warstwach skóry.

EFEKT: Silny efekt przeciwzmarszczkowy, spektakularny lifting, redukcja przebarwień.

9 innych produktów w tej samej kategorii: