TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności. close

ENDOCARE 50% SCA TENSAGE AMPUŁKI REGENERUJĄCO - UJĘDRNIAJĄCE ( 10 x 2 ml )

ENDOCARE TENSAGE AMPUŁKI SILNIE LIFTINGUJĄCO – REGENERUJĄCE 10 X 2 ML View larger

ENDOCARE 50% SCA TENSAGE AMPUŁKI REGENERUJĄCO - UJĘDRNIAJĄCE ( 10 x 2 ml )

Produkt nowy

Miesięczna kuracja silnie ujędrniająca, wygładza średnie i głębokie zmarszczki, redukuje przebarwienia oraz głęboko nawilża skórę.

More details

Oferta tygodnia:

Więcej informacji

Skoncentrowana formuła o silnym działaniu zagęszczającym skórę, poprawiającym koloryt i nawilżenie skóry. Produkt o konsystencji żelu zawarty w ampułkach. Idealny pod makijaż, wchłania się natychmiast nie pozostawiając tłustej skóry. Redukcję zmarszczek o 32% w ciągu 28 dni gwarantuje bogaty skład produktu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

- kompleks SCA 50 %: najskuteczniejsza i najsilniejsza substancja pochodzenia naturalnego, gwarantująca najwyższy poziom regeneracji skóry;

- kompleks Tensderm®: połączenie zhydrolizowanych peptydów sojowych oraz wapnia wykazujące wpływ na powstawanie fibroblastów, poprawę elastyczności i jędrności skóry. Skutecznie zagęszcza skórę. Tensderm przekształca nieaktywny prokolagen w aktywny i skuteczny kolagen;

- Argirelina 5%: hexapeptyd działający jak Botox, blokuje mięśnie odpowiadające za powstawanie głębokich zmarszczek;

- Seriselina 5%: hexapeptyd zwiększający elastyczność oraz zagęszczający skórę;

- Albatin: inhibitor melanogenezy wpływający na redukcję przebarwień różnego rodzaju;

- Alistin: peptydu pochodzenia naturalnego, wzmacnia działanie Albatin;

- kompleks Natrlquest: chelat miedzi z żelazem redukujący przebarwienia.

- kompleks Dermaflux: aktywuje aquaporynę odpowiedzialną za zwiększenie przenikalności wody przez komórki, efektywnie zwiększa nawilżenie skóry.

- kompleks Hydromanil: ekstrakt z nasion afrykańskiego drzewa Caesalina spinosa o silnych właściwościach utrzymywania wody w skórze.

WSKAZANIA: Zmarszczki o różnym stopniu nasilenia, opadający owal twarzy, zmiany pigmentacyjne, skóra potrzebująca nawilżenia w najgłębszych warstwach.

INNOWACJA: Wysoce skoncentrowana formuła z innowacyjnym kompleksem SCA o najwyższym indeksie 50% , wzbogacona o substancje rozjaśniające i nawilżające skórę, zapewnia spektakularny efekt przeciwzmarszczkowy, rozjaśniający i nawilżający oraz skuteczną regenerację w najgłębszych warstwach skóry. Widoczne efekt zagęszczenia i ujędrnienia skóry.

EFEKT: Silny efekt przeciwzmarszczkowy, spektakularny lifting, redukcja przebarwień, rozświetlenie i głębokie nawilżenie skóry.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć ampułką, tak aby żel nie pozostał w szyjce ampułki. Nałożyć plastikową nakładkę, ostrożnie ułamać szyjkę. Nałożyć plastikowy aplikator. Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną powierzchnię twarzy i szyi. Po każdorazowym zastosowaniu zakryć specjalną nakładką. Jedna ampułka powinna wystarczyć na ok. 3 dni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: